Dama Karo

Książki rozwijają wyobraźnię, powiększają zakres słownictwa, uczą tolerancji ale przede wszystkim poszerzają horyzonty i pozwalają na wyrobienie własnego zdania!
I właśnie dlatego…

Kto czyta – nie pyta – ma własne zdanie!

Jestem uzależniona od czytania i jeżeli książkoholizm jest chorobą, to nigdy nie chcę się wyleczyć. Książki pochłaniam w ilościach hurtowych, a pisanie o nich opinii zawsze sprawia mi wielką przyjemność.

Robię co mogę, aby moje recenzje były ciekawe i by dawały wyraźny sygnał dla kogo jest przeznaczona dana książka. Wierzę bowiem, że „każda potwora znajdzie swego amatora” i nie ma lektur, których nie warto czytać… Nie da się jednak ukryć, że opinie z tego bloga są niezmiernie subiektywne – nie dziwcie się zatem, kiedy skrytykuję książkę, którą uwielbiacie… Dzielę się tutaj wyłącznie SWOIMI odczuciami, które nie zawsze muszą być zgodne ze zdaniem innych. I to właśnie jest piękne w książkach, prawda? Wierzę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Dama Karo kto czyta nie pyta blog

To ja – Dama Karo – ksiażkoholiczka, wielbicielka muzyki i czerpiąca siłę z natury niepoprawna romantyczka…

 

Cieszę się z tego, że jesteście ze mną i liczycie się z moim zdaniem… Będę wdzięczna za każdy komentarz, który tu po sobie zostawicie! :)

Strona jest połączona z facebookiem –>  fb.com/ktoczytaniepyta – ZAPRSZAM!

 

KONTAKT DO WSPÓŁPRACY:

kto.czyta.nie.pyta@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>